Birtakım sebeplerden ötürü ofislerin başka bir yere taşınması gerekmektedir. Evden eve eşya nakliyat hizmeti verdiğimiz şeklinde Ustalaşmış olarak Adana ofis taşımacılığı hizmeti de vermekteyiz. Nakliyat yapılacak gün ve saati belirledikten sonrasında firmamız ile iletişime geçmeniz kafi olmaktadır.

Sonrasında ekspertiz göndererek nakliyat dönemini başlatmaktayız. Ekspertiz nakliyat işleminden önceki hazırlık dönemini oluşturmaktadır. Kısaca ofisinizi inceleyerek eşyalarınızın durumunu ofisinizin konumunu ve sizin hususi isteklerinizi not ederek rapor oluşturmaktadır.

Bu tutanağa gore lüzumlu malzemeler temin edilerek ofisinizi nakliyat işlemini gerçekleştirmekteyiz. Büro nakliyat için hizmet veren şirketler arasından bölgede tercih edebileceğiniz bir şirket olmaktayız. Nakliyat esnasında eşyalarınızın hasar görmemesi ve evraklarınızın kaybolmaması için oldukça dikkat ederek taşımaktayız.

Bununla birlikte eşyalarınızı sigortalayarak, oluşabilecek hasara karşı garanti dibine almaktayız. Meydana getirilen sigorta yardımıyla hasar oluşumunda sigorta kıymetini müşterilerimize ödemekteyiz. Ofislerde bulunan her kâğıt parçasının, evrakların mühim bulunduğunu bildiğimiz için her aşamada titizlikle davranmaktayız.

Kurumsal Büro Taşıma Hizmetleri

Yılların verdiği tecrübeyle büro taşımalarında kaliteli bir hizmet sunmaktayız. Nakliyat öncesinde kullanılacak malzemelerden, iyi mi nakliyat yapılacağına kadar plan program yapmaktayız. Programımızı hazırlanan rapor doğrultusunda belirlenen eşyaların taşınma şekli, eşyaların paketlenmesinde kullanılacak malzemelerin miktarı, kaç personel çalışacağı ve kullanılacak aracın türü tercihlerinde uygulamaktayız.

Adana Büro taşımacılığı  esnasında taşınacak eşyalarınızın durumuna nazaran demonte edilerek paketlemekteyiz. Alanında uzman çalışanlarımız yardımıyla eşyalarınıza müsait çalgı tarzı ve nakliyat şekli yardımıyla eşyalarınız zarar görmeden ve hiç bir parçanız kaybolmadan taşınmaktadır.

Sigortalı Büro Nakliyat

Deneyim sahibi olan firmamızın uzman personelleri yardımıyla eski ofisinizden yeni ofisinize yakın zamanda nakliyat gerçekleştirmekteyiz. Ek olarak taşınan eşyalarınızı yeni ofisinizde siz değerli ziyaretçilerimizin belirlemiş olduğunuz bölgelere sokup, demonte olarak taşınan eşyalarınızın montajı yapılarak ofisinizi size hazır olarak teslim etmekteyiz.

Ek olarak sunmuş olduğumuz kaliteli hizmet için müsait fiyatlar sunmaktayız. Emek verme ortamının sizler için mühim bulunduğunu bildiğimiz için sizlere basit çalışabileceğiniz bir büro hazırlamaktayız. Yaptığımız büro nakliyat daha sonra sizlerle birlikte lüzumlu kontrolleri yaparak tamamlanmamış eşya ya da evrak olup olmadığını tespit etmekteyiz.

Herhangi bir yitik ya da zarar bulan eşya tespit edildiğinde firmamız tarafınca temin edilmektedir. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.