Sigortalı Taşımacılık

Sigortalı Evden Eve Nakliyecilik Sigortalı Taşıma sözleşmesi garantili nakliye hizmeti, Adana sigortalı nakliyat kasko kapsamında zararlarınızı karşılar. Emin ve güvenli nakliye şirketimiz kara yolunda seyir halindeyken ve nakliyat sırasında ihtimaller içinde bütün zararlarınızı (300 Bin TL ye kadar) karşılar. Adana evden eve nakliyat şirketi olarak bütün semt ve ilçeler başta olmak suretiyle Türkiye geneli sigortalı taşıma hizmeti sunmaktayız.

Sigortalı Evden Eve Nakliyecilik Hizmeti

Taşınma işlemi başlamadan Adana Nakliyat firmamız tarafınca tüm eşyalarınız yüksek bir karşılık karşılığında sigortalanır. Karşılıklı antak kalma neticesinde belirlenen bütün koşullar yerine getirilir. Eşyaların güvenliği için lüzumlu tüm tedbirler bizim tarafımızca alınır. Konusunda deneyimli  personel kadromuz ile bütün eşyalarınızı tek tek eşya paketleme hizmeti kapsamında ambalajlayıp paketliyoruz. Kırılacak eşyaları ayrı ayrı belirleyip işaretliyoruz. Ayrıca eşyaların daha kısa sürede taşınması ve daha güvenli bir şekilde nakliyelerinin yapılmasını sağlıyoruz. Bu kapsamda Asansörlü taşıma  aracımız ile her türlü eşyayı 25 metre yüksekliğe kadar rahatlıkla ve güvenli bir şekilde taşıyoruz.

Adana  Sigortalı Evden Eve Nakliyat Firması

Sigortalı Taşıma sözleşmesi yapmamızdaki gaye taşınma sırasında eşyalarınızda oluşabilecek zararların karşılanmasıdır. Sigortalı Evden Eve Nakliyecilik, Evden Eve Taşıma sürecinde eşyalarınızın darbe alma, çizilme ve kırılmalara karşı anlaşmalı sigorta acentemiz tarafınca sigorta dibine alınmasıdır. Herhangi bir zarar olduğu halde zararınız tarafımızca karşılanmaktadır.

 

Ustalaşmış Sigortalı Evden Eve Taşıma İle Taşının

Ustalaşmış sigortalı evden eve taşıma firmamız ile taşının kolay ve konforlu bir nakliye hizmetinin keyfine varın. Emin ve garantili nakliye firmamız bütün aşamalardan mes’uliyet kabul eder. Yazılı sözleşmeli nakliyat ile siz kıymetli müşterilerimizin çekincelerini ve isteklerini garanti dibine alır. Dahası anlaşmalı sigorta poliçesi ile bütün eşyalarınızı emtia sigortası ile emniyet dibine alır. Gayemiz her iki tarafın da güvenliğini sağlamak ve eşyaların zarar görmesini engellemektir. Laf gelimi Televizyon ya da bir beyaz eşyanızın kırılması zarar görmesi halinde maddi zarara uğrarsınız. Adana  Nakliyat şirketimiz emeğinizin heba olmasını istemez.

 

Sigortalı Ev Nakliyat Avantajları

Sigortalı ev nakliyat avantajları taşınacak fert için oldukca ehemmiyet taşır. Aracınızı kaskolu yapmış olup yapmamanız arasındaki ayrım gibidir sigortalı taşınmak. Dolayısıyla bizim bütün nakliye hizmetlerinde uyguladığımız bir yöntemdir. Adana’da sigortalı nakliye hizmeti sunan pek şirket ya da firma yoktur ya da yok denecek kadar azdır. Siz kıymetli müşterilerimize tavsiyemiz 500-600 tl lik ayrım için merdiven altı şirketler yerine Resmi ve Logolu araçları bulunan Taşıma şirketimizi tercih ediniz.